Laatste Uitslag en verslag

Wedstrijd Resultaat DamesWedstrijd:

Plaats EHCPNaam Score SF Netto Opmerkingen
1 G2415 V 7.6 Marieke Blanken SY 86 35 73.0
2 G2369 V 8.6 Irene Wischhoff Sall captain 90 33 76.0 9:47.0 6:31.0
3 G2412 V 7.4 Sylvia Scholten van Agteren SY 90 31 77.0 9:47.0 6:33.0
4 G2433 V 8.6 Kirsten ter Weele TW 91 34 77.0 9:48.0 6:31.0
5 G2392 V 5.7 Dini Broeks ZW 91 28 80.0 9:48.0 6:34.0
6 MALI 2 V 16.5 Mariola Malinowski-Brodnicki 94 38 70.0 9:48.0 6:31.0
7 LELY 2 V 14.2 Carina Lely 94 35 73.0 9:48.0 6:33.0
8 G2395 V 11.4 Jeanine Beumer ZW 96 29 79.0 9:49.0
9 G2368 V 6.7 Karin Berghuijs Sall 96 25 84.0 9:50.0
10 G2370 V 9.0 Sascha van Wezenbeek Sall 96 28 81.0 9:52.0
11 BRUI 5 V 1.7 Amber Bruins 98 22 92.0 9:49.0
12 G2422 V 3.1 Marieke Hardeman-Stroink DR 98 17 91.0 9:50.0
13 G2432 V 8.2 Inger ter Weele TW 98 24 84.0 9:52.0
14 G2404 V 12.0 Mechel Kemp KO 99 29 81.0 9:51.0 6:34.0 3:15.0
15 G2423 V 12.3 Marianne Beke DR 99 28 80.0 9:51.0 6:34.0 3:17.0
16 G2402 V 7.3 Emilie Smit KO 99 21 87.0 9:53.0
17 G2434 V 11.7 Henriet Hartmann TW 100 26 82.0 9:52.0 6:36.0
18 G2425 V 13.0 Margreet Leijendekker-Noordhoek DR 100 27 81.0 9:52.0 6:37.0
19 G2361 V 13.6 Elles Witbreuk LM 101 28 81.0 9:50.0
20 BIER 1 V 12.3 Annemieke Biert 101 27 82.0 9:51.0
21 G2416 V 2.1 Leonie Richter SY 101 19 95.0 9:52.0
22 G2394 V 6.3 Charlotte Otto ZW 101 24 90.0 9:57.0
23 G2413 V 11.6 Irma Roetenberg SY 102 26 84.0
24 G2414 V 11.6 Loes Koop-Westemeijer SY 103 23 85.0 9:52.0
25 G2371 V 10.6 Pauline Postma Sall 103 21 87.0 9:54.0
26 G2391 V 5.6 Leonie Schouten ZW 103 19 93.0 9:55.0
27 G2436 V 15.9 Gaby Meindl TW 105 26 82.0 9:54.0
28 G2424 V 8.9 Jacobine Biesheuvel DR 105 22 91.0 9:55.0
29 G2393 V 12.7 Marijke Ebbens 108 20 89.0
30 G2406 V 13.4 Heidi Dekker KO 109 25 89.0
31 G2405 V 13.3 Erna Landkroon KO 110 21 90.0 9:58.0
32 G2359 V 19.4 Minny van Heijningen LM 110 26 83.0 9:59.0
33 G2403 V 12.0 Toos Geurtse KO 111 18 93.0 9:56.0
34 G2426 V 14.0 Christine Enschede-van Grinsven DR 111 23 90.0 9:58.0 6:35.0
35 G2372 V 11.4 Liesbeth Tempelman Sall 111 19 94.0 9:58.0 6:42.0
36 G2358 V 18.3 Ria Bisschop LM 114 29 88.0
37 INGE 1 V 14.4 Suzan Ingelse 115 18 94.0
38 G2435 V 12.9 Helen Rutten TW 118 16 99.0
39 G2362 V 20.0 Josine Wools LM 119 21 91.0
40 G2360 V 27.8 Marijke Smit LM 136 16 99.0

Wedstrijd Resultaat HerenWedstrijd:

Plaats EHCPNaam Score SF Netto Opmerkingen
1 G2400 M 1.9 Rutger-Jan Oosterhof ZW 73 39 69.0
2 G2418 M 4.1 Tim Huuskes SY 76 39 69.0
3 G2376 M 5.6 Pim Paalman Sall 79 38 70.0
4 G2397 M 2.1 Bart Bakker Schut ZW 80 32 76.0
5 G2411 M -1.0 Rick Hessing KO 81 27 81.0 9:42.0
6 RICH 3 M 6.3 Michiel Richter 81 38 72.0 9:46.0
7 G2378 M 7.7 Joop Doornebos Sall 82 37 71.0 9:42.0
8 G2417 M 2.4 Tim Nuyts SY 82 31 78.0 9:44.0
9 G2374 M 0.5 Jochem Hubregtse Sall 82 29 80.0 9:45.0
10 G2408 M 2.5 Rogier de Kleine KO 83 30 78.0
11 G2421 M 5.4 Jip Kockmann SY 84 32 76.0 9:44.0 6:30.0 3:13.0
12 G2377 M 2.7 Lucas van Vemde Sall 84 29 79.0 9:44.0 6:30.0 3:14.0
13 G2427 M 1.9 Mart Schepers DR 84 29 80.0 9:45.0
14 G2439 M 3.1 Bas Wijdeveld TW 86 27 81.0
15 G2407 M 1.9 Erik Timmerman KO 87 26 83.0
16 G2375 M 3.9 Luuk Slijkhuis Sall 88 26 82.0 9:46.0 6:32.0
17 G2440 M 3.4 Hans Nietsch TW 88 27 82.0 9:46.0 6:33.0
18 G2364 M 7.3 Roy Bierman LM 89 30 78.0 9:46.0
19 PIEP 2 M 6.7 Ludwig Pieper 89 29 79.0 9:48.0
20 MUNS 2 M 8.0 Martin van Munster 90 30 78.0
21 G2409 M 7.1 Joppe Heidanus KO 91 28 81.0 9:46.0 6:31.0 3:15.0 1:5.0
22 G2419 M 6.8 Robert Nijhuis SY 91 28 81.0 9:46.0 6:31.0 3:15.0 1:5.0
23 G2438 M 3.1 Rutger Scharreborg TW 91 26 86.0 9:46.0 6:33.0
24 G2420 M 10.3 Walter van Dijk SY 91 33 76.0 9:48.0
25 G2399 M 5.6 Tygo Hemmen ZW 92 26 83.0 9:45.0
26 G2437 M 3.0 Paul Scholte op Reimer TW 92 22 87.0 9:47.0
27 G2398 M 1.9 Peter Lubbinge ZW 93 24 89.0 9:42.0
28 G2365 M 8.2 Martin Bomers LM 93 30 81.0 9:46.0 6:27.0
29 SMIN 1 M 5.3 Marco Smink 93 25 85.0 9:46.0 6:31.0
30 HANS 1 M 8.5 Enrico Hans 94 27 82.0
31 G2366 M 11.6 Fred Consent LM 96 29 80.0
32 G2410 M 5.3 Ruben Dijkhuis KO 97 23 89.0
33 G2401 M 8.3 Leo Kruger ZW 98 23 86.0 9:49.0 6:33.0 3:15.0
34 G2428 M 4.4 Adnan Meteer DR 98 17 91.0 9:49.0 6:33.0 3:16.0
35 G2367 M 8.5 Günter Stratmann LM 98 23 86.0 9:51.0
36 G2430 M 11.6 Michel Groenhuijzen DR 101 24 85.0
37 G2441 M 4.2 Jeroen Krol TW 102 19 95.0
38 G2363 M 12.5 Sander Annink LM 105 21 88.0
39 G2429 M 15.8 Harald Enschede DR 110 24 88.0
40 G2431 M 11.5 Gerard Siemerink DR 122 13 106.0

Clubwinnaar:

1  ’t Sybrook  score 712 ( beste heer + dame 168)

2 Sallandsche  ook 712 ( beste heer+dame 169)

3 Zwolle  729

4  Hooge Graven 740

5 Twentsche

6 de koepel 759

7 Driene 795

8 Lage Mors820