Deelnemers 2021

Hier zullen; zo spoedig mogelijk na de inschrijving, de deelnemers van 2021 worden vermeld.

D/H nr. Naam EHcp

Deelnemers van de GC Driene

Dames 1 Marieke Hardeman-Stroink 3,1
2 Marianne Beke 12,3
3 Jacobine Biesheuvel 8,9
4 Margreet Leijendekker-Noordhoek 13,0
5 Christine Enschede-van Grinsven 14,0
Heren 1 Mart Schepers 1,9
2 Adnan Meteer 4,4
3 Harald Enschede 15,8
4 Michel Groenhuizen 11,6
5 Gerard Siemerink 11,5

Deelnemers van GC de Hooge Graven

Dames 1 Carina Lely 14,1
2 Annemiek Biert 12,3
3 Suzan Ingelse 14,1
4 Amber Bruins 1,7
5 Mariola Malinowski 16,4
Heren 1 Michiel Richter 6,3
2 Marco Smink 5,3
3 Ludwig Pieper 6,7
4 Enrico Hans 8,5
5 Martin van Munster 8,0

Deelnemers van GC de Koepel

Dames 1 Emilie Smit 7,3
2 Toos Geurtse 12,0
3 Mechel Kemp 12,0
4 Erna Landkroon 13,3
5 Heidi Dekker 13,4
Heren 1 Erik Timmerman 1,9
2 Rogier de Kleine 2,5
3 Joppe Heidanus 7,1
4 Rick Hessing – 1,0
5 Ruben Dijkuis 5,3

Deelnemers van GC de Lage Mors

 Dames 1 Ria Bisschop 18,3
2 Minny van Heijningen 19,4
3 Marijke Smit 27,8
4 Elles Witbreuk 13,6
5 Josine Wools 20,0
 Heren 1 Sander Annink 12,5
2 Roy Bierman 7,3
3 Martin Bomers 8,2
4 Fred Consent 11,6
5 Günter Stratmann 8,5

Deelnemers Sallandsche GC

 Dames 1 Karin Berghuijs 6,7
2 Irene Wischhoff 8,6
3 Sascha van Wezenbeek 9,0
4 Pauline Postma 10,6
5 Liesbeth Tempelman 11,4
 Heren 1 Joop Doornebos 7,7
2 Jochem Hubregtse 0,5
3 Luuk Slijkhuis 3,9
4 Pim Paalman 5,6
5 Lucas van Vemde 2,7

Deelnemers GCC ’t Sybrook

Dames 1 Sylvia Scholten van Agteren 7,4
2 Irma Roetenberg 11,6
3 Loes Koop-Westemeijer 11,6
4 Marieke Blanken 7,6
5 Leonie Richter 2,1
Heren 1 Tim Nuyts 2,4
2 Tim Huuskes 4,1
3 Robert Nijhuis 6,8
4 Walter van Dijk 10,3
5 Jip Kockmann 5,4

Deelnemers Twentsche GC

Dames 1 Inger ter Weele 8,2
2 Kirsten ter Weele 8,6
3 Henriet Hartmann 11,7
4 Helen Rutten 12,9
5 Gaby Meindl 15,9
Heren 1 Paul Scholte op Reimer 3,0
2 Rutger Scharreborg 3,1
3 Bas Wijdeveld 3,1
4 Hans Nietsch 3,4
Jeroen Krol 4,2

Deelnemers GC Zwolle

Dames 1 Leonie Schouten 5,6
2 Dini Broeks 5.7
3 Justina Kremin 9,4
4 Charlotte Otto 6,3
5 Jeanine Beumer 11,4
Heren 1 Bart Bakker Schut 2,1
2 Peter Lubbinge 1,9
3 Tygo Hemmen 5,6
4 Rutger-Jan Oosterhof 1,9
5 Leo Kruger 8,3